Opcje przeglądania

herbaty i ziola bonifratrow - logo

Zioła i herbatki ziołowe Bonifratrów - wielowiekowa tradycja

Produkty bonifraterskie - herbatki ziołowe, czyste zioła i suplementy - to mieszanki oparte na doświadczeniu wielu pokoleń mądrych i pobożnych mnichów.

To kategoria, która znakomicie wpisuje się w nasze zainteresowanie herbatami o dużych walorach zdrowotnych, ale także w nasze dążenie do poszerzania asortymentu o herbaty polskich producentów.

W ofercie herbat i ziół bonifraterskich znajdują się tradycyjne jednorodne herbatki ziołowe, ale przede wszystkim specjalne mieszanki oparte na długich tradycjach leczniczych bonifratrów.

Kierunek rozwoju oferty bonifratrów: wygodne przygotowanie i bezpieczne dawkowanie

W roku 2020 firma Boni Fratres, która jest producentem ziół bonifraterskich, podjęła decyzję o skupieniu się w produkcji na herbatach w saszetkach, uznając że lepiej spełniają oczekiwania współczesnych odbiorców - są po prostu wygodniejsze w dozowaniu i przygotowaniu. Można się z tym nie zgadzać, ale producent ma prawo do trzymania się swojej strategii i musimy to uznać. Saszetki to nie tylko wygodne parzenie ziół, ale również z punktu widzenia konsumenta - bezpieczne dawkowanie. 

Dlatego wycofujemy prawie wszystkie produkty sypane, pozostawiając w asortymencie sklepu tylko te herbatki i zioła bonifraterskie, których produkcja będzie kontynuowana w kolejnych latach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl