HERBATY ŚWIĄTECZNE LIŚCIASTE

Nasza kategoria Herbaty świąteczne liściaste obejmuje w okresie jesienno-zimowym wybrane herbaty aromatyzowane, wieloskładnikowe - czarne, zielone i owocowe, których charakter (aromat i smak) kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia.

Są to przede wszystkim herbaty korzenne, z cytrusami i ze słodkimi owocami, czasem z rozmaitymi świątecznymi akcentami, jak cukrowe gwiazdki czy piernikowe ciasteczka.

Wykonujemy zlecenia firm na dostawę tego rodzaju herbat. Możemy je dostarczyć w spersonalizowanych opakowaniach - kartonikach czy torebkach, a także w puszkach. Oczywiście konieczne jest zamowienie z dostatecznie dużym wyprzedzeniem, conajmniej kilkutygodniowym. Przed samymi świętami - w grudniu - producenci opakowań nie są w stanie wykonać terminowo zleceń, co pokazała doskonale sytuacja z końca roku 2021.

Wszelkie pytania w sprawie zamówień na prezenty dla kontrahentów czy pracowników prosimy kierować na nasz adres mailowy (sklep@..) W razie jakichś pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt na nr 884 782 751

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl