NEWSLETTER
Wysyłka newslettera - maks. dwa razy w miesiącu. Regulamin newslettera jest dostępny w stopce - w zakładce Regulaminy
Producenci
PROMOCJE I WYPRZEDAŻE
Informacje o metodach płatności

Uwaga! W dniach od 16 do 29 marca 2020 r. sklep Herbaciarnia.net zawiesza działalność z powodu epidemii koronawirusa (siedziba mieści się na terenie centrum handlowego Hala kupców "Perła", które będzie nieczynne). Okres przerwy może się wydłużyć.

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego CaffeMio.net, który będzie prowadził działalność nieprzerwanie. Link do sklepu znajduje się tutaj.

 

Jak można zapłacić za zakupy w sklepie Herbaciarnia.net

Sklep Herbaciarnia.net pozwala na wybór jednej z poniższych form płatności za zakupy:

Przelew

  • wpłaty należy dokonać na numer rachunku bankowego firmy Wrocławskie Centrum Kawy, który prześlemy w wiadomości mailowej potwierdzającej przyjęcie zamówienia i który pojawia się na stronie podsumowania zakupów - po ich zatwierdzeniu. W tym przypadku zamówienie zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Pobranie

  • zapłata gotówką przy odbiorze towaru od kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat. Koszt pobrania wynosi 3 zł.

Płatność elektroniczna

  • wpłata za pośrednictwem Płatności Shopera - poprzez system Blue Media S.A. Jest to bezpieczna forma płatności, która pozwala Państwu wykorzystać środki zarówno na Państwa kontach bankowych, jak i na kartach kredytowych. Po wyborze tego sposobu płatności zostaną Państwo przekierowani na stronę systemu Blue Media, na której można dokonać wyboru preferowanego kanału płatności. Nasz sklep nie ma wglądu w dane dotyczące transakcji, otrzymujemy jedynie z systemu płatności informacje o rezultacie transakcji - z reguły w ciągu kilku minut. Wówczas - jeśli płatność jest zatwierdzona - realizujemy zamówienie, choć pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie dopiero następnego dnia lub później.

Płatności Shopera - System Blue Media S.A. - obsługuje następujące kanały płatności:

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electron, Maestro
  • Przelewy online bardzo wielu banków

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl