Prezenty dla kontrahentów i paczki dla pracowników - na święta i wszelkie inne okazje

doradzimy, pomożemy znaleźć produkty, zrealizujemy każdy Państwa pomysł

wielki wybór produktów premium do paczek dla kontrahentów i pracowników, gotowe zestawy i paczki świąteczne, personalizowane produkty z logotypem firmy

Problem z prezentem dla kontrahentów? Za dużo spraw na głowie, żeby się zająć paczkami dla pracowników? Dla nas to chleb powszedni - chętnie pomożemy Państwa firmie wprowadzić w życie wszelkie pomysły, oszczędzając wiele czasu i pieniędzy.

Dzięki naszemu bogatemu i atrakcyjnemu asortymentowi i doświadczeniu na rynku produktów premium jesteśmy w stanie sprostać bardzo wielu potrzebom firm, związanym z przygotowaniem prezentów - pojedynczych produktów lub zestawów dla Państwa kontrahentów, jak również paczek świątecznych dla pracowników.

Możecie u nas Państwo kupić produkty, ale także zlecić wykonanie zestawów produktów, a nawet stworzyć wraz z nami zupełnie nowy produkt - dzięki spersonalizowanemu opakowaniu, na którym znajdzie się na przykład Państwa logotyp.

Możecie też zlecić nam wykonanie paczek na święta - i tych bogatszych, bardziej eleganckich - dla ważnych kontrahentów, i tych nieco skromniejszych (bo budżet nie pozwala na więcej!) - dla równie ważnych pracowników Państwa firmy.

Zapraszamy do współpracy w tej niezwykle istotnej dziedzinie budowania dobrych relacji Państwa firmy z kontrahentami i pracownikami. Dobrze pomyślany prezent jest nadzwyczaj opłacalną lokatą, której stopa zwrotu znacznie przekracza to, co da się matematycznie zliczyć.

b2b@herbaciarnia.net

tel. 690 819 175

 

Prezenty dla firm na różne okazje

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl