Opcje przeglądania

Co lubią pić maluchy

Maluszek pije herbatkę

Wiadomo, najmłodsze maluszki uwielbiają pić mleko mamy. Zaspokajają dzięki niemu pragnienie i jednocześnie głód. Większe maluszki chętnie piją wodę. Można też od 4 tygodnia życia podawać dzieciom ziołowe delikatne herbatki. Często podaje się wtedy herbatki wspierające działanie układu pokarmowego lub herbatki rozluźniające, uspokajające, pomagające dzieciom w spokojnym spaniu. 

Herbatki wyłącznie bez teiny

Co ważne, nie podaje się dzieciom herbat z teiną, nawet w małych ilościach, ponieważ działa ona pobudzająco. Może warto też przemyśleć podawanie dzieciom dosładzanych soczków, często obficie wzbogaconych konserwantami i różnymi barwnikami.

Mieszanki BIO - najlepsze dla dzieci

Przygodę maluchów z herbatkami warto więc rozpocząć od herbatek owocowych lub delikatnych herbatek ziołowych. W tej kategorii umieściliśmy produkty wrocławskiej firmy zielarskiej Herbapol, która wypuściła na rynek serię mieszanek owocowo-ziołowych przeznaczonych dla najmłodszych -pod nazwą Bio herbatka dla dzieci.

Na etykietach producent informuje, od jakiego wieku dziecka herbatka może być podawana i w czym konkretnie może pomóc. Warto zwrócić uwagę, że są to herbatki naturalne, powstałe ze składników BIO - z unijnym certyfikatem ekologicznym ORGANIC. 

Tu znajdziesz 100% natury

Oprócz herbatek dla niemowlaków i najmłodszych dzieci, takich jak mieszanki Herbapolu, będziemy proponować tu również inne bezpieczne herbatki ziołowe i owocowe - dla nieco starszych dzieci. Produkty te nie zawierają barwników i aromatów, a tylko naturalne składniki. I oczywiście nie ma w nich teiny (kofeiny w jakiejkolwiek postaci).

Oczywiście mogą je pić nie tylko dzieci, ale także mamy karmiące piersią, kobiety w ciąży i wszystkie inne osoby ceniące napoje zdrowe i bogate w naturalne składniki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl