a

Herbaty w skrzynkach i prezentery do herbat

Na rynku dostępne są dwa typy drewnianych prezenterów do herbaty:

  • prezentery otwarte - przeznaczone do użytku przede wszystkim w hotelarstwie, gastronomii i kateringu, ale wykorzystywane także w dużych biurach,
  • skrzynki z herbatami, które pełnią często funkcje prezenterów na rynku gastronomiczno-hotelarskim, ale są także chętnie wybierane na prezenty czy po prostu do użytku w domu.

Prezentery otwarte stosuje się zasadniczo tylko na rynku Ho.Re.Ca - i to raczej tam, gdzie klient ma dostęp do bufetu. Zamykane skrzynki mogą pełnić te same funkcje, ale jednocześnie przydają się do wielu innych zastosowań. Nic dziwnego, że producenci herbaty mają w swoich ofertach o wiele więcej skrzynek niż otwartych prezenterów. Wypełnione herbatami skrzynki trafiają nawet do sprzedaży detalicznej - głównie do sieci sklepów AGD, rzadziej do drogerii czy supermarketów spożywczych.

Rosnąca popularność skrzynek herbacianych w Polsce (czego dowodem jest właśnie obecność tego typu produktów na półkach w sklepach wielkich koncernów) wynika z tego, że skrzynka z herbatą jest prezentem bardzo uniwersalnym - takim, który można wręczyć niemal każdemu i który nadaje się niemal na każdą okazję. Jednak ze względu na wyższe ceny niż w przypadku innych herbat na prezent (np. zestawów w kartonikach czy puszkach), należy do prezentów ekskluzywnych, chętnie wybieranych na oficjalne okazje, wykorzystywanych w sytuacjach formalnych. Prezent dla nauczyciela na koniec roku, podziękowanie dla kogoś, kto nam pomógł w ważnej sprawie, pożegnanie pracownika odchodzącego z firmy, prezent biznesowy dla kontrahenta czy współpracownika to tylko kilka bardziej popularnych i oczywistych zastosowań.

Z doświadczenia wiemy, że na sytuacjach formalnych się nie kończy. Wielu naszych Klientów wybiera skrzynkę z herbatą także w innych sytuacjach - głównie żeby wyrazić wdzięczność czy miłość swoim bliskim. Dlatego najwięcej skrzynek (poza okresem przed Bożym Narodzeniem) sprzedajemy w dniach poprzedzających walentynki i popularne święta rodzinne - Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dziadka. To oczywiste, że wyjątkowych ludzi chcemy obdarzać wyjątkowymi prezentami. 

 

Herbaty w drewnianych skrzynkach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl