a

Herbata czarna aromatyzowana

Kategoria ta obejmuje trzy rodzaje herbat - z trzema różnymi grupami dodatków. W zasadzie wszystkie rodzaje można nazwać herbatami aromatyzowanymi, ponieważ celem mieszania herbaty z innymi składnikami jest - w mniejszym czy większym stopniu - zmiana aromatu, a dopiero na drugim miejscu smaku (który jest mocno związany z zapachem produktu).

  • Pierwszy rodzaj to herbaty aromatyzowane naturalnymi roślinnymi olejkami eterycznymi. Produkcja takich herbat polega na rozpylaniu olejków na liście (gotowej herbaty). Do najbardziej znanych herbat aromatyzowanych olejkami należą historyczne herbaty typu Earl Grey z ponad stuletnią tradycją, oraz inne herbaty cytrusowe, na przykład cytrynowe i pomarańczowe. Olejki z cytrusów są stosunkowo łatwe do uzyskania, trwałe i tanie.

  • Drugą grupę stanowią herbaty aromatyzowane środkami aromatyzującymi innych rodzajów - aromatyzerami, które - nie wchodząc w szczegóły - nazywamy sztucznymi aromatami. Nawet część herbat cytrusowych, w tym sam Earl Grey, produkuje się często z użyciem sztucznych środków aromatyzujących.

  • Trzecią grupą herbat aromatyzowanych są herbaty z dodatkami owoców, kwiatów czy ziół. 

Czarna herbata aromatyzowana to bardzo popularny produkt. W naszej ofercie znajduje się zawsze kilkadziesiąt takich herbat, głównie herbat w saszetkach czy w piramidkach.

 

Herbata czarna aromatyzowana

Herbata Basilur Black Essence Citrus Zest puszka 100g Herbata Basilur Black Essence Citrus Zest puszka 100g
Cena:

57,70 zł

Cena regularna: 64,90 zł

Najniższa cena: 64,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Herbata Basilur Wine Collection Majestic Red puszka 75g Herbata Basilur Wine Collection Majestic Red puszka 75g
Cena:

55,50 zł

Cena regularna: 64,70 zł

Najniższa cena: 64,70 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Herbata Basilur Magic Fruits Strawberry & Kiwi 100g - czarna z truskawką i kiwi Herbata Basilur Magic Fruits Strawberry & Kiwi 100g - czarna z truskawką i kiwi
Cena:

33,30 zł

Cena regularna: 37,70 zł

Najniższa cena: 37,70 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl