a
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

HERBATY SIR WILLIAM'S DLA GASTRONOMII, KATERINGU I BIURA

 

Herbaty Sir William's Tea

Sir William's Tea to znana i ceniona polska marka herbat, dostępnych w opakowaniach po 50 i 500 sztuk, przeznaczonych głównie dla gastronomii, hoteli, kateringu i biur.

Herbaty William's są też chętnie kupowane do domu - w małych opakowaniach po 50 sztuk, ale przede wszystkim - ze względu na dużą liczbę produktów specjalnych - herbat zapakowanych w ładne pudełka upominkowe czy drewniane skrzynki - jest to jedna z najczęściej wybieranych marek na herbaciane prezenty.

Sir William's Tea - herbata dla biznesu - jedna z najważniejszych marek na rynku Ho.Re.Ca

Linia Sir William's Tea dostępna jest w dużych kartonach (herbaty pakowana po 500 saszetek), ale prawie wszystkie produkty (bez herbaty Sir William's Ceylon) są sprzedawane także w małych kartonikach - po 50 saszetek. Dzięki temu firmy z branży Ho.Re.Ca nie mają potrzeby gromadzenia nadmiernych zapasów tych smaków, które należą do mniej popularnych smaków.

Wszystkie saszetki są zapakowane pojedynczo - w osobne koperty gastronomiczne, gwarantujące utrzymanie koniecznej świeżości przez długi okres.

Z myślą o gastronomii producent sprzedaje również sygnowane logo marki kubki do herbat:

Uzupełnieniem linii Sir William's Tea dla hoteli, gastronomii i kateringu są ekspozytory do herbat - zamykane drewniane skrzynki i otwarte prezentery z drewna. Alternatywą dla drewnianych ekspozytorów są prezentery kartonowe - przeznaczone dla biur, ale chętnie wybierane też na firmowe i prywatne prezenty.

Skrzynki, kartonowe prezentery, bomboniery czy zestawy z ceramiką marki Sir Williama's - najbogatszy na rynku wybór herbacianych prezentów

Marka Sir William's Tea wyróżnia się dużą liczbą dodatkowych (wobec linii profesjonalnej) produktów specjalnych - zestawów do degustacji i produktów na prezenty. Wśród tego typu produktów upominkowych znajdują się przede wszystkim zestawy herbat i zestawy herbat z kubkami w ozdobnych pudełkach, ale wielu klientów wybiera także - jako atrakcyjny i nietuzinkowy herbaciany prezent - skrzynki z herbatami.

Największym zainteresowaniem cieszą się niezmiennie drewniane skrzynki, ale prezentery są również w okresach rozmaitych świąt i uroczystości produkatmi bardzo często wybieranymi. Obecnie w sprzedaży mamy takie zestawy herbat w ozdobnych opakowaniach, jak:

Inne produkty o charakterze upominkowym to 3 rodzaje bomboniery z 15 herbatami (3 smaki po 5 saszetek) oraz 4 pudełka w kształcie ostrosłupa, nawiązujące kształtem i ornamentyką do choinek.

 

Sir William's Tea

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl