a
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Herbata Twinings - Jej Wysokość Jakość

 

Twinings to prestiżowa marka z ponad 300-letnią tradycją, która przywiązuje szczególnie dużą wagę do jakości swoich produktów. Została stworzona przez wielkiego pasjonata herbaty - Thomasa Twininga, który w roku 1706 założył w Londynie kawiarnię i jednocześnie firmę zajmującą się handlem kawą i herbatą.

Herbata angielskiej królowej Elżbiety II - Twinings 

Twinings - herbata królewska

Śmiało można powiedzieć, że Twinings to herbata królewska, ponieważ od 1837 roku firma zaopatruje dwór brytyjski w swoje najlepsze herbaty. Na opakowaniach produktów można znaleźć królewski herb i krótką wzmiankę o tym, że Twinings zaopatruje Jej Wysokość Królową Elżbietę II. 

Twinings na świecie - wielki wybór herbat

Obecnie Twinings oferuje ponad 500 herbat. Aby utrzymać wysoką jakość swoich produktów, zatrudnia armię kiperów, którzy próbują co tydzień ponad 3 tysięcy filiżanek herbaty.

Londyńska firma łączy doskonale tradycję z nowoczesnością: z jednej strony produkuje i promuje klasyczne mieszanki herbat, takie jak earl greyenglish breakfast czy Prince of Wales, z drugiej - szuka wciąż nowych smaków, wychodząc naprzeciw bardzo zróżnicowanym oczekiwaniom dzisiejszych konsumentów.

 

 

Twinings

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl